•   +370 620 21878
  •   Raudondvario pl. 101
  • lt  

Elektroninė parduotuvė www.omniteksas.lt - vieta, kurioje rasite vieno iš giliausias tradicijas turinčių trikotažo gamintojų Lietuvoje UAB „Omniteksas“ kuriamus gaminius.

Daugelį metų mūsų įmonė koncentravosi į užsakomąją gamybą bei į užsienio rinkas. Lietuvoje buvo prekiaujama savo pačių sukurtais prekių ženklais: Natali Silhouette, Pura, Dressed in Green. Šiuo metu įmonė mažiau dėmesio skiria skirtingų prekių ženklų vystymui, o tai leidžia efektyviau tobulinti pačius produktus bei jų gamybos procesų atitiktis aukščiausiems ekologijos standartams.

Manome, jog per ilgą įmonės gyvavimo laikotarpį sukaupėme pakankamai patirties medžiagų vystyme ir galime teigti, kad savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės medžiagas. Darbas su garsiausiais Lietuvos dizaineriais išmokė pritaikyti kuriamas medžiagas stilingiems modeliams, kuriais džiaugiasi tiek daugelį metų su mumis esantys, tiek ir naujai mus atrandantys klientai.

Omniteksas.lt asortimentą vis plečiame ir tobuliname atsižvelgdami į kintančius vartotojų bei aplinkos poreikius. Mūsų pristatomos moteriškos kolekcijos visuomet gausios suknelių, palaidinių, kelnių bei švarkelių. Norintiems trikotažo švelnumo, patogumo, galime pasiūlyti visai šeimai, laisvalaikiui tinkamų rūbų. Savo išskirtinumu laikome miego rūbus, kurių didžioji dalis yra pagaminta iš natūralių medžiagų. Džiaugiamės, kad mūsų elektroninėje parduotuvėje galima rasti ir Thermowave gaminių – skirtų ir sportui, ir laisvalaikiui, tinkamų visiems sezonams. Be to, žinome, kad vyrai itin mėgsta mūsų siūlomas bambuko viskozės palaidines, apatinius, o moterys netruko pamėgti mūsų neseniai pasiūlytas medvilnės paklodes.

Kiekvieną dieną dirbdami vadovaujames šia savo misija: pagal klientų poreikius kurti, gaminti ir parduoti aukščiausios kokybės trikotažo gaminius darant mažiausią poveikį aplinkai ir racionaliai naudojant gamtinius išteklius. 

Omniteksas.lt komanda

Domina didmeninė prekyba? Susisiekime!
migle.k@omniteksas.lt
+37061690483