•   +370 620 21878
  •   Raudondvario pl. 101
  • lt  
Vyr. universalios sauskelnės-kelnaitės (L dydis) Išdidinti

Vyr. universalios sauskelnės-kelnaitės su kanapės pluoštu (L dydis)

29,90 €

Sudėtis

Išorinis sluoksnis:

92% Poliamidas, 8% Elastanas

Drėgmę sugeriantis kompozitas:

Medvilnė 34%, Vilna 26%, Poliesteris 25%, Kanapės 15%

O187024-L

Dressed in Green
Dressed in Green

Dressed in Green universalios sauskelnės – kelnaitės

Kiekvienas iš mūsų nusipelnė jaustis saugiai, ramiai ir komfortiškai. Dressed in Green universalios sauskelnės-kelnaitės padės atsikratyti nerimo dėl šlapimo nelaikymo ir sugrąžins kokybišką kasdienybę į Jūsų gyvenimą.

Savo išvaizda niekuo nesiskirdamos nuo įprastų klasikinio stiliaus apatinių, sauskelnės-kelnaitės sugeria net iki 75ml skysčių. Tai yra daugiau nei standartinis veido kremo pakuotės tūris. Unikali apatinių sudėtis ir švelniai priglundantis dizainas apsaugo nuo pratekėjimo ir užtikrina sausumo ir švaros pojūtį visą dieną. 

Tvirta, kokybiška ir antibakterinėmis savybėmis pasižyminti kelnaičių medžiaga yra padengta sidabro jonų SilverPlus technologijos apdaila, kuri stabdo virusų ir bakterijų dauginimąsi bei užkerta kelią nemalonaus kvapo susidarymui.  

Su Dressed in Green sauskelnėmis-kelnaitėmis saugiai jausitės ne tik užsiimdami kasdienėmis veiklomis, bet ir sportuodami. Ypač patogūs ir minkšti klasikinio stiliaus apatiniai tiks prie bet kokių viršutinių rūbų. 

Skalbti kelnaites galite iki 60-ies laipsnių temperatūroje, tačiau siekiant tausoti gamtos išteklius rekomenduojame rinktis žemesnę temperatūrą. Išskalbus džiovinkite džiovyklėje arba tiesiog padžiaukite – abejais atvejais kelnaitės išdžius akimirksniu. 

 

APSAUGA NUO PRATEKĖJIMO

SUGERIAMUMAS IKI 75ML

ANTIBAKTERINĖ SILVERPLUS APDAILA

DAUGKARTINIO NAUDOJIMO

JOKIO KVAPO

TINKA SPORTUOJANT

Išorinis sluoksnis:

92% Poliamidas, 8% Elastanas

Drėgmę sugeriantis kompozitas:

Medvilnė 34%, Vilna 26%, Poliesteris 25%, Kanapės 15%SUKURTA IR PAGAMINTA LIETUVOJE

Kitos prekės šioje kategorijoje