•   Raudondvario pl. 101
  •   +370-37-361494
Languages

Greitas prekių pristatymas

Internetinėje parduotuvėje www.omniteksas.lt įsigytas Jūsų prekes pristatome „DPD“ kurjeriu tiek Lietuvoje (su galimybe atsiskaityti grynaisiais), tiek užsienyje.

 

 

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE NEMOKAMAS ESANT UŽSAKYMUI NUO 49,99 EUR

Prekes pristatome per 1-3 darbo dienas (po apmokėjimo gavimo). Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali užtrukti iki 7 d.d.

Prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu darbo dienomis 8-20 val.

Nesurinkus krepšelio virš 49,99 EUR pristatymo įkainiai:

Omniteksas fabriko parduotuvėje atsiėmimas nemokamas

DPD Pick up taškai 1,50 EUR

DPD Kurjeris 2,75 EUR

 

Prekės į Kuršių Neriją nepristatomos. Dėl išskirtinio prekių pristatymo į Kuršių Neriją, prašome susisiekti telefonu.

 

Užsakytas prekes išsiunčiame tik iš anksto suderinę pristatymą telefonu. Apie užsakymo patvirtinimą ir vykdymą nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu.

 

 

SIUNTOS PRISTATYMO INFORMACIJA KURJERIUI

 

Prašome tiksliai suvesti savo asmens duomenis, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir susitarti dėl patogaus prekių pristatymo laiko. Nepamirškite nurodyti susisiekimui reikalingo savo telefono numerio. Kurjeris pristatęs užsakytas prekes paprašys pasirašyti prekių pristatymo dokumentą (turėkite savo asmens tapatybės dokumentą).

 

Priimdami užsakytas prekes, patikrinkite jų būklę bei pasirašykite prekių pristatymo dokumentą. Jei prekių priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar siuntos komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai prekių pristatymo dokumente.