•   +370 620 21878
  •   Raudondvario pl. 101
  • lt  
Veido kaukė su antimikrobine ViralOff® apdaila Išdidinti

Juoda medvilninė veido kaukė su antimikrobine ViralOff® apdaila

6,90 €

Pagaminta iš dviejų sluoksnių: Išorinis – 95% Medvilnė, 5% Elastanas, Vidinis - 92% Poliesteris, 8% Elastanas. Su NOSIES SPAUSTUKU.

Kaukių dydį galima reguliuoti užrišant mazgelį gumytėse, nukerpant gumytes per vidurį ir susirišant mazgelius pagal savo poreikį, naudojant plaukų segtukus ir t.t. 

Detalų aprašymą žiūrėkite žemiau.

O606602TR-990

Tvaresnė, patikimesnė, ilgaamžiškesnė. Tokia yra naujoji apsauginė veido kaukė, pasižyminti unikaliomis bei dar labiau apsaugančiomis savybėmis.

Pagrindinis veido kaukės išskirtinumas – didesnė apsauga. Pasiūta iš itin aukštos kokybės trikotažo, kuris yra padengtas ViralOff® apdaila, kaukė drastiškai sumažina tikimybę būti paveiktiems žalingo aplinkos poveikio. Ši inovatyvi apdaila padeda kaukės medžiagai savaime išsivalyti bei suteikia atsparumo kovojant su įvairiais mikrobais ir virusais. Tai reiškia, kad kaukė higieniška išliks daug ilgiau, o skalbti ją reikės gerokai rečiau.

Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO) testas įrodė, kad ViralOff® danga apdirbtas trikotažas per 2 valandas įvairius virusus (tarp jų ir Covid-19) ant medžiagos sumažina daugiau nei iki 99%. Dėl šios priežasties kaukę dezinfekuosite tiesiog jos nenaudojant bent dvi valandas. ViralOff® apdaila dengtas trikotažas nedirgina odos ir nekelia diskomforto.

Pasirinkę šią apsauginę veido kaukę Jūs:

• Apsaugosite save nuo žalingo aplinkos poveikio ir sumažinsite tikimybę užsikrėsti virusais.
• Jausitės saugiau, nes dėl antimikrobinės ViralOff® apdailos kaukę skalbti ir keisti reikės gerokai rečiau.
• Prisidėsite prie tvarumo puoselėjimo ir sumažinsite kenksmingą poveikį aplinkai, nes rečiau keisdami ir skalbdami kaukes sunaudosite mažiau resursų.
• ViralOff® apdaila yra švelni odai, todėl dėvėdami šį trikotažą arti kūno ir jį rečiau dezinfekuodami nedirginsite odos.

Veido kaukę skalbkite tik tada, kai pajusite tam poreikį.


! Produktas nėra medicininės paskirties. ViralOff® danga suteikia apsaugą nuo mikrobų trikotažui, todėl veido kaukė neužtikrina apsaugos ir negydo nuo įvairių virusų sukeliamų ligų.

Dėl higieninės ir epidemiologinės saugos veido kaukės nėra keičiamos ar grąžinamos.

Jeigu norite užsakyti daugiau nei 1000 vnt., prašome kreiptis tiesiogiai į didmeninės prekybos padalinį (kontaktų skiltyje).

                     

 SM
Aukštis, cm12,514
Plotis, cm1212,5