•   +370 620 21878
  •   Raudondvario pl. 101
  • lt  
Veido kaukė su kanapės pluoštu Išdidinti

Melsva trisluoksnė veido kaukė KANABO su kanapės pluoštu

5,90 €

Kaukių dydį galima reguliuoti užrišant mazgelį gumytėse, nukerpant gumytes per vidurį ir susirišant mazgelius pagal savo poreikį, naudojant plaukų segtukus ir t.t. 

 

Pagaminta iš trijų sluoksnių: Išorinis – 70% poliesteris, 30% kanapės pluoštas, kiti 2 sluoksniai 100% jonizuotas poliesteris. Su NOSIES SPAUSTUKU ir kišenėle. Supakuota dėžutėje.

Detalų aprašymą žiūrėkite žemiau.

O604904-620

Jeigu norite užsakyti daugiau nei 1000 vnt., prašome kreiptis tiesiogiai į didmeninės prekybos padalinį (kontaktų skiltyje).

Šios naujosios mūsų kaukės yra dar geresnės, nes, be tinkamų medžiagų tiek vidiniame, tiek išoriniame sluoksnyje, jos dar turi ir NOSIES SPAUSTUKĄ BEI KIŠENĖLĘ FILTRUI ĮSIDĖTI. Galimybė reguliuoti nosies linkį individualiai daro kaukę dar saugesnę, nes tiek visuomenės sveikatos specialistai, tiek gydytojai sako, kad esminė kaukės funkcija – kuo geriau apspausti veidą. Žinome, kad nosies spaustukas ypač vertingas ir žmonėms, nešiojantiems akinius, – jei nosis apspaudžiama, iškvepiami garai nekyla ir akiniai nerasoja ar bent rasoja ženkliai mažiau. Kišenėlę filtrui taip pat pridėjome atliepdami į klientų prašymus. Kišenėle vadiname ertmę, kurią palikome tarp pirmo ir antro sluoksnio. Į tą ertmę kiekvienas pagal savo individualias galimybes dar gali įsidėti papildomos filtruojančios medžiagos.

Kanapės ir organinės medvilnės pluošto mišinio kaukė yra ypatingos sudėties ekologiškai tvarus produktas ir pasižymi ypač geru vandens sugeriamumu bei greitu džiuvimu. Kanapės pluoštas yra organinis, nereikalaujantis chemikalų ir savaime suyrantis, todėl neturi jokio neigiamo poveikio eko-sistemai. Kanapės pluoštas turi antibakterinių savybių, todėl yra išvengiama nemalonaus drėgmės, pelėsio ar nešvarumų kvapo.

Mūsų apsaugines kaukes galima plauti rankomis šiltame vandenyje arba skalbimo mašinoje, ne aukštesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje. Galima lyginti, geriausia garais. Skalbiant nenaudoti minkštiklių. Skalbti su panašios spalvos gaminiais - kaip ir visi medžiaginiai daiktai, skalbimo metu gali dažyti.

! Tai nėra medicininės kaukės. Dėl higieninės ir epidemiologinės saugos veido kaukės nėra keičiamos ar grąžinamos.

Matmenys: