•   +370 620 21878
  •   Raudondvario pl. 101
  • lt  
Veido kaukė / mova Išdidinti

Pilka medvilninė veido kaukė su mova

9,90 €

Patogi veido ir kaklo apsauga. Dydį galima papildomai reguliuoti užrišant mazgelį gumytėse.

 

Pagaminta iš dviejų sluoksnių: Išorinis – 95% Medvilnė, 5 % Elastanas, Vidinis - 0% PES, 10% ElastanasSu NOSIES SPAUSTUKU ir SilverPlus® apdaila.

O605802-900

Jeigu norite užsakyti daugiau nei 1000 vnt., prašome kreiptis tiesiogiai į didmeninės prekybos padalinį (kontaktų skiltyje).

Mūsų naujosios kaukės/ movos yra dar patogesnės esant žvarbesniam orui, nes, apsaugo ne tik veidą, bet ir kaklą. Galite nešioti Jums patogiausiu būdu.

Be tinkamų medžiagų tiek vidiniame, tiek išoriniame sluoksnyje, jos dar turi ir NOSIES SPAUSTUKĄ. Galimybė reguliuoti nosies linkį individualiai daro kaukę/ movą dar saugesnę, nes tiek visuomenės sveikatos specialistai, tiek gydytojai sako, kad esminė kaukės funkcija – kuo geriau apspausti veidą. Žinome, kad nosies spaustukas ypač vertingas ir žmonėms, nešiojantiems akinius, – jei nosis apspaudžiama, iškvepiami garai nekyla ir akiniai nerasoja ar bent rasoja ženkliai mažiau. 

Apdailoje naudojama SilverPlus® - unikali technologija, kuri stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį laiką dėl joje naudojamų sidabro jonų. Sidabro jonų apdaila bus veiksminga tiek, kiek bus dėvimas ir pats gaminys. Pats gamintojas sako, kad apsauga pilnai veikia 30-50 skalbimų, bet po to ne išnyksta, o tiesiog ima silpnėti.

Mūsų apsaugines kaukes/ movas galima plauti rankomis šiltame vandenyje arba skalbimo mašinoje, ne aukštesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje. Galima lyginti, geriausia garais. Skalbiant nenaudoti minkštiklių. Skalbti su panašios spalvos gaminiais - kaip ir visi medžiaginiai daiktai, skalbimo metu gali dažyti.

! Tai nėra medicininės kaukės. Dėl higieninės ir epidemiologinės saugos veido kaukės /movos nėra keičiamos ar grąžinamos.