•   +370 620 21878
  •   Raudondvario pl. 101
  • lt  
Apsauginė veido kaukė Išdidinti

Chaki spalvos medvilninė veido kaukė su nosies spaustuku

3,99 €

Kaukių dydį galima reguliuoti užrišant mazgelį gumytėse, nukerpant gumytes per vidurį, kitoje vietoje ir susirišant mazgelius pagal savo poreikį, naudojant plaukų segtukus ir t.t. 

Pagaminta iš dviejų sluoksnių: Išorinis sluoksnis – 100% medvilnė, Vidinis - 95% poliesteris, 5% elastanas. Trigubo poveikio  apdaila.

Detalų aprašymą žiūrėkite žemiau.

O603702-760

Jeigu norite užsakyti daugiau nei 1000 vnt., prašome kreiptis tiesiogiai į didmeninės prekybos padalinį (kontaktų skiltyje).

Šios naujosios mūsų kaukės yra dar geresnės, nes, be tinkamų medžiagų tiek vidiniame, tiek išoriniame sluoksnyje, jos dar turi ir NOSIES SPAUSTUKĄ BEI KIŠENĖLĘ FILTRUI ĮSIDĖTI. Galimybė reguliuoti nosies linkį individualiai daro kaukę dar saugesnę, nes tiek visuomenės sveikatos specialistai, tiek gydytojai sako, kad esminė kaukės funkcija – kuo geriau apspausti veidą. Žinome, kad nosies spaustukas ypač vertingas ir žmonėms, nešiojantiems akinius, – jei nosis apspaudžiama, iškvepiami garai nekyla ir akiniai nerasoja ar bent rasoja ženkliai mažiau. Kišenėlę filtrui taip pat pridėjome atliepdami į klientų prašymus. Kišenėle vadiname ertmę, kurią palikome tarp pirmo ir antro sluoksnio. Į tą ertmę kiekvienas pagal savo individualias galimybes dar gali įsidėti papildomos filtruojančios medžiagos.

Kaukės apdailoje naudojama trigubo poveikio technologija:

Pirmoji apdaila - antistatinė, specialiai sukurta neaustiniams gaminiams. Ši apdaila suteikia antistatinį efektą - sumažina statinį prigludimą drabužių dėvėjimo metu.
Antroji apdaila - puiki aliejus ir vandenį atstumianti neaustinės medžiagos apdaila, kuri apsaugo nuo aliejaus, alkoholio ar vandens dėmių, bei nuo skysčio skverbimosi į neaustinį audinį.
SilverPlus® - unikali technologija, kuri stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį laiką dėl joje naudojamų sidabro jonų. Sidabro jonų apdaila bus veiksminga tiek, kiek bus dėvimas ir pats gaminys. Pats gamintojas sako, kad apsauga pilnai veikia 30-50 skalbimų, bet po to ne išnyksta, o tiesiog ima silpnėti.
Mūsų apsaugines kaukes galima plauti rankomis šiltame vandenyje arba skalbimo mašinoje, ne aukštesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje. Galima lyginti, geriausia garais. Skalbiant nenaudoti minkštiklių. Skalbti su panašios spalvos gaminiais - kaip ir visi medžiaginiai daiktai, skalbimo metu gali dažyti.

! Tai nėra medicininės kaukės. Dėl higieninės ir epidemiologinės saugos veido kaukės nėra keičiamos ar grąžinamos.

Gaminio matmenys:

Kaukės apdailos veikimo pavyzdys: