•   +370 620 21878
  •   Raudondvario pl. 101
  • lt  
Veido kaukė su triguba apdaila Išdidinti

Rožinė dvisluoksnė veido kaukė

4,99 €

Reguliuojamas kaukės dydis reguliatoriaus pagalba. 

 

Pagaminta iš 2 sluoksnių: Išorinis – 57% Organinė medvilnė, 43% Poliesteris, Vidinis sluoksnis - 100% Poliesteris. Apdirbta su trimis apdailomis.

Puikiai tinka dovanoms, nes supakuotos kartoninėje dėžutėje su skaidriu langeliu, bei papuoštos kalėdiniu lipduku!

Detalų aprašymą žiūrėkite žemiau.

O606321-390

Jeigu norite užsakyti daugiau nei 1000 vnt., prašome kreiptis tiesiogiai į didmeninės prekybos padalinį (kontaktų skiltyje).

Pagamintos iš aukštos kokybės organinės medvilnės ir poliesterio trikotažo, šios dvisluoksnės veido kaukės yra išskirtinai minkštos ir ilgaamžės. Sudėtyje esanti medvilnė užtikrina medžiagos švelnumą, o poliesteris palaiko standumą neleisdamas trikotažui išsitampyti. Atsparų ir tvirtą trikotažą galima drąsiai skalbti net ypač aukštoje temperatūroje naudojant stiprias dezinfekcijos priemones.

Apsauginės veido kaukės yra apdirbtos net keliomis unikaliomis apdailomis.

Išorinė kaukių medžiaga yra apdirbta net keliomis apdailomis: Viena jų bemat atstumia vandenį ir kitus skysčius nuo paviršiaus taip užtikrindama sausumą bei ilgalaikę kaukės švarą. Antra apdaila medžiagai suteikia antistatinių savybių. Trečioji, viena svarbiausių - antimikrobinį poveikį turinti sidarbo jonų apdaila SilverPlus. Pastaroji užkerta kelią bakterijų dauginimuisi ir užtikrina veido kaukės higieniškumą. Vidinė kaukių mežiaga yra tai pat su sidabro jonų apdaila SilverPlus. Tai unikali technologija, kuri dėl joje nauojamų sidabro jonų stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį nei įprasta laiką. Ši apdaila bus veiksminga tiek, kiek bus dėvimas ir pats gaminys.

Prieš dėvėjimą rekomenduojame išskalbti. Skalbimui nenaudoti minkštiklių.

! Tai nėra medicininės kaukės. Dėl higieninės ir epidemiologinės saugos veido kaukės nėra keičiamos ar grąžinamos.