•   +370 620 21878
  •   Raudondvario pl. 101
  • lt  
Akcija!
1 vnt (SU KIŠENĖLE) Apsauginė veido kaukė Išdidinti

Juoda medvilninė veido kaukė su kišenėle

2,99 €

3,99 €

-25%

Galimi kaukių dydžiai: S, M. Kaukių dydį galima papildomai reguliuoti užrišant mazgelį gumytėse, kitoje vietoje ir susirišant mazgelius pagal savo poreikį, naudojant plaukų segtukus ir t.t.

Pagaminta iš dviejų sluoksnių: Išorinis – 100% medvilnė, Vidinis - 95% poliesteris, 5% elastanas. Su SilverPlus®.

Detalų aprašymą žiūrėkite žemiau.

O603702OV-990

Jeigu norite užsakyti daugiau nei 1000 vnt., prašome kreiptis tiesiogiai į didmeninės prekybos padalinį (kontaktų skiltyje).

Šios naujosios mūsų kaukės yra dar geresnės, nes, be tinkamų medžiagų tiek vidiniame, tiek išoriniame sluoksnyje, jos dar turi KIŠENĖLĘ FILTRUI ĮSIDĖTI. Kišenėlę filtrui taip pat pridėjome atliepdami į klientų prašymus. Kišenėle vadiname ertmę, kurią palikome tarp pirmo ir antro sluoksnio. Į tą ertmę kiekvienas pagal savo individualias galimybes dar gali įsidėti papildomos filtruojančios medžiagos.

Kaukės apdailoje naudojama SilverPlus® - unikali technologija, kuri stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį laiką dėl joje naudojamų sidabro jonų. Sidabro jonų apdaila bus veiksminga tiek, kiek bus dėvimas ir pats gaminys. Pats gamintojas sako, kad apsauga pilnai veikia 30-50 skalbimų, bet po to ne išnyksta, o tiesiog ima silpnėti.

Mūsų apsaugines kaukes galima plauti rankomis šiltame vandenyje arba skalbimo mašinoje, ne aukštesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje. Galima lyginti, geriausia garais. Skalbiant nenaudoti minkštiklių. Skalbti su panašios spalvos gaminiais - kaip ir visi medžiaginiai daiktai, skalbimo metu gali dažyti.

! Tai nėra medicininės kaukės. Dėl higieninės ir epidemiologinės saugos veido kaukės nėra keičiamos ar grąžinamos.

                             

 SM
Aukštis, cm12,514
Plotis, cm1212,5