•   +370 620 21878
  •   Raudondvario pl. 101
  • lt  
Apsauginė kaukė Išdidinti

Juoda medvilninė veido kaukė su kišenėle ir spaustuku

3,99 €

Kaukių dydį galima reguliuoti užrišant mazgelį gumytėse, nukerpant gumytes per vidurį, kitoje vietoje ir susirišant mazgelius pagal savo poreikį, naudojant plaukų segtukus ir t.t. 

Apsauginė veido kaukė pagaminta iš dviejų sluoksnių: Išorinis sluoksnis – 100% medvilnė, Vidinis sluoksnis - 95% poliesteris, 5% elastanas. Su SILVERPLUS® apdaila.

Detalų aprašymą žiūrėkite žemiau.

  

O603702-990

Jeigu norite užsakyti daugiau nei 1000 vnt., prašome kreiptis tiesiogiai į didmeninės prekybos padalinį (kontaktų skiltyje).

Šios naujosios mūsų kaukės yra dar geresnės, nes, be tinkamų medžiagų tiek vidiniame, tiek išoriniame sluoksnyje, jos dar turi ir NOSIES SPAUSTUKĄ BEI KIŠENĖLĘ FILTRUI ĮSIDĖTI. Galimybė reguliuoti nosies linkį individualiai daro kaukę dar saugesnę, nes tiek visuomenės sveikatos specialistai, tiek gydytojai sako, kad esminė kaukės funkcija – kuo geriau apspausti veidą. Žinome, kad nosies spaustukas ypač vertingas ir žmonėms, nešiojantiems akinius, – jei nosis apspaudžiama, iškvepiami garai nekyla ir akiniai nerasoja ar bent rasoja ženkliai mažiau. Kišenėlę filtrui taip pat pridėjome atliepdami į klientų prašymus. Kišenėle vadiname ertmę, kurią palikome tarp pirmo ir antro sluoksnio. Į tą ertmę kiekvienas pagal savo individualias galimybes dar gali įsidėti papildomos filtruojančios medžiagos. Tie, kam pakanka mūsų siūlomų dviejų sluoksnių, skirtumo nešiodami naująją kaukę nepajus.

Norime pažymėti, kad medvilnės ar viskozės vidinėje gaminio pusėje nenaudojame dėl to, kad taip būtų pažeidžiamas gaminio funkcionalumas - nei medvilnė, nei viskozė neišgarina drėgmės taip kaip poliesteris, nes šios medžiagos yra drėgmę kaupiančios, o ne praleidžiančios.
Išorinis sluoksnis iš medvilnės yra, mūsų specialistų nuomone, geras sprendimas, nes jis puikiai sugeria drėgmę ir turi puikias filtravimo savybes, t.y. drėgmę, kurią išgarina pirmo sluoksnio poliesteris, sugeria viršutinis kaukės sluoksnis iš medvilnės. Tokiu būdu drėgmė prie kūno neužsilaiko.

Polipropileno savo gaminiuose apskritai nenaudojame, nes polipropilenas skirtas drėgmei nuvesti, o ne sukaupti, todėl išorėje jis visai nefunkcionalus, nes jo filtracinės savybės daug prastesnės nei medvilnės. Išorės tikrai nepagerina ir viskozė, kuri labai neatspari trinčiai (pumpuruojasi), todėl po skalbimo atrodys prastai, negalima naudoti aukštesnės temperatūros skalbiant.

Mūsų apdailoje naudojama SilverPlus® - unikali technologija, kuri stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį laiką dėl joje naudojamų sidabro jonų. Sidabro jonų apdaila bus veiksminga tiek, kiek bus dėvimas ir pats gaminys. Pats bios technologies gamintojas sako, kad apsauga pilnai veikia 30-50 skalbimų, bet po to ne išnyksta, o tiesiog ima silpnėti.
Mūsų apsaugines kaukes galima plauti rankomis šiltame vandenyje arba skalbimo mašinoje, ne aukštesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje. Galima lyginti, geriausia garais. Skalbiant nenaudoti minkštiklių. Skalbti su panašios spalvos gaminiais - kaip ir visi medžiaginiai daiktai, skalbimo metu gali dažyti.

! Tai nėra medicininės kaukės. Dėl higieninės ir epidemiologinės saugos veido kaukės nėra keičiamos ar grąžinamos.

Kaukės vidinės pusės pavyzdys:

Kitos prekės šioje kategorijoje