•   Raudondvario pl. 101
  •   +370 373 61494

UAB OMNITEKSAS yra viena sparčiausiai besivystanti trikotažo gamintoja Lietuvoje, kuri yra pelniusi ne vieną apdovanojimą, o savo veiklą mes pradėjome dar 1928 metais.

Mes taip pat esame drabužių kolekcijų kūrėjai ir lietuviškų prekinių ženklų vystytojai. Mūsų kuriamus ir gaminamus prekinius ženklus geriausiai atspindi mūsų sukaupta patirtis, neprilygstama kokybė, inovacijos, lojalumas ir glaudus ryšys su klientais.

Mūsų misija - pagal klientų poreikius kurti, gaminti ir parduoti aukščiausios kokybės trikotažo gaminius, darant mažiausią poveikį aplinkai ir racionaliai naudojant gamtinius išteklius. Taigi klientams siūlome tik organinės ir perdirbtos medvilnės, lino, vilnos, bambuko, viskozės geros kokybės gaminius, kuriuos galite įsigyti mūsų parduotuvėse didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir internetinėje parduotuvėje www.omniteksas.lt, kurioje pristatome lietuviškus prekės ženklus:

 

Natali Silhouette – tai elegantiškų moteriškų drabužių prekinis ženklas, kiekvienais metais pristatantis pavasario/vasaros ir rudens/žiemos kolekcijas. Natali Silhouette drabužiai skirti veiklioms miesto moterims - išsilavinusioms, elegantiškoms, vertinančioms kokybę, besidominčioms mada bei mylinčioms klasikinį stilių.

 

Prekinis ženklas Pura kuria subtilų grožį vertinančiai ir stilių jaučiančiai miesto moteriai. Kompanija kiekvieną sezoną pristato plačias šiuolaikiškų drabužių kolekcijas, pritaikytas ir pilnesnę figūrą turinčioms moterims. Pura kolekcijų drabužiai pasižymi paprasta konstrukcija, kuri neužgožia, bet pabrėžia moteriškumą. Skiriamasis Pura kolekcijų bruožas – trikotažas ir unikalūs audinių raštai. Klasikinis stilius, paremtas šiuolaikiškumu, moteriškumas ir elegancija – tai prekinio ženklo Pura vertybės.

 

Galvodami apie sveikesnę šeimą, gerą savijautą, gamtos tausojimą, natūralų grožį, ilgaamžiškumą, ir taupumą, sukūrėme natūralių drabužių kolekciją visai šeimai Dressed in Green. Kolekcijoje naudojamos medžiagos natūraliai užaugintos, saugiai perdirbtos, draugiškos odai, patogios ir ilgaamžės, biologiškai suyrančios. Kolekcijos pagrindą sudaro apatiniai ir miego rūbai, skirti visai šeimai.

Didmeninė prekyba "Omniteksas" produkcija

linajara@omniteksas.lt

+37061690483